| anonim_4396 a întrebat:

Acum câteva zile mi-am instalat w10 pe laptop, totul a fost ok pana sa îmi dau seama ca nu îmi mai merge microfonul, am testat prin setări, totul era activat.
Am văzut pe net sa fac un update, îmi aparea sa fac și am facut.
Când sa îl deschid nu îmi mai aparea iconița aceea de a intra in calculator, am dat la boot, bios pe acolo ce am vazut pe net și am dat o resetare. Tot nu îmi aparea acea iconița pana sa conectez un mouse și aparent nu mergea tastatura... am reușit sa intru intr-un final in laptop și in momentul de fata nu îmi mai merge tastatura, mouse-ul, camera web și microfonul... credeți ca e din cauza w10? Menționez ca lap are câțiva ani buni.
Ar trebuie sa revin la w7? Sau ce sa fac?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Depinde de laptop, ar trebui sa mearga, incearca asa :

https://www.youtube.com/watch?v=qnGQbEjORVc