| Dragossm a întrebat:

Salut,ce
telefon imi recomandati la 450 lei? As vrea sa aiba si memorie buna si
ca, era buna...as vrea un telefon bun...si credeti ca daca astept pana de
black friday prind un Samsung galaxy s3 mini de bani astia?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranta o sa fie o reducere de Black Friday la tefoane!
Eu zic sa mai astepti panala B/F si sa cumperi s3 mini happy

| Treistariustar a răspuns:

Nu te prosti cumparant s3 mini unde nici temple run 2 nu iti merge bine ce naiba... Cumpara unul cam ca acesta http://bit.ly/1w89PbX si nu numai ca o sa scada foarte tare de BF dar este si foarte bun iti merge orice joc pe el si nu are pic de lag

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

S 3 mini nu cred ca va fi 450 cred ca va fi 550 de lei cam asa pentru ca acum e vreo 650-700 de lei pentru ca telurile ieftine se ieftinesc putin de bf. Incearca Vodafone smart 4 Orange reyo sau rono gandeste-te asa. Telurile de sub 1000 de lei se ieftinesc cu 100-150-200 de lei si cele peste 1000 de lei se ieftinesc cu peste 200 de lei acum conteaza si de procesor sitrebuie sa fi atent la model exemplu. Samsung galaxy s 4 i 9505-i 9506. eu stiu sa precizez bine un pret pentru ca stiu cat procesoarele.rezolutile,ram,camera,diagonala la toate telefoanele dar faci cum ti-am zis mai sus si iti dai seama baftă!