| Ruby_9452 a întrebat:

Ajutati-ma cu o parere.Samsung i5800 Galaxy 3 sau Blackberry 8520? Din punct de vedere multimedia si sistem de operare.Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| Asdffd a răspuns:

Samsungul este mai slab dupa parerea mea,dar este fain ca poti trimite melodiioh go on sau poze prin bluetooth dar Blackberry este mai fain, dar nu poti trimite melodii, poze prin bluetooth[are o prietena] sper ca te-am ajutatoh go on nu prea m`am descurcat nu!?rolling on the floor