| alexandrumarin a întrebat:

E mai bun Blackberry 8520 sau galaxy xcover?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2889&idPhone2=4091 BlackBerry sunt telefoane de birou de stat acasa dar cat depre galaxy xcover daca te uiti la imagine este clar ca telefonul este foarte rezistent gratie protectiei pentru ecran gorilla glass, cel mai rezistent la zgarieturi, BlackBerry nu zic ca nu e bun pentru ca e un telefon excelent, tatal meu are unul si merge foarte bine doar ca i s-a stricat cand l-a scapat de asfalt :(

2 răspunsuri:
| xbetz a răspuns:

Blackberry

| crissadeea a răspuns:

Eu cred ca Blackberry.nu am eu.dar o colega de-a mea are si imi place cum merge! happy