| Andrewy11 a întrebat:

Ajutati-ma.
Deci, am dat web-ul cuiva, merge dar nu pot pune web-ul la status, stiti cumva de ce?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Buna. Cred ca pot sa te ajut eu. vezi sus in colt in dreapta la messenger iti apare : messenger, contacts, actions and helt. Intri primul si anume messenger, dai click adica, si apoi intri in preferences. Acolo o sa iti apara o lista. si intri in webcam broadcast ( este antepenultimul) si vezi acolo jos scrie " when i show my webcam..." Bifezi casuta din dreptul acela. Si dai apply. si ar trebui sa iti apara. Te poti uita mai sus tot acolo, si iti poto face mai multe preferinte.

1 răspuns: