| Eminem2012 a întrebat:

Ajutoooooooooooor nu mai pot sa-mi descarc pozele de pe aparat pe calculator si nu stiu ce sa fac ca sa mearga sau macar sa gasesc o alta modalitate de a le descarca pentru ca am nevoie urgeeeeeeeeeeent de ele. funda pentru cel mai rapid si folositor raspuns :*

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Daca mai detii CD-ul de instalare al camerei foto, reinstalezi soft-ul, daca nu atunci scoti cardul din camera foto si utilizezi un cititor de carduri, sau adaptor USB-card.Succes

| SaraJ a răspuns:

Reinstaleaza softul camerei de fotografiat