| Grosu_Valentin_1972 a întrebat:

AJUTOOOOOOOR TPU!
Google îmi spune ca am viruși în telefon dar antivirusurile îmi spun că sunt în siguranță. Pe cine sa cred Avast Mobile Protection si Clean Master Security sau pe Google? Si care ar fi rezolvarea? Ofer funda! Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonimul95t a răspuns:

Salut, acele reclame care le primiesti in timp ce navighezi sunt false nu ai virusi sti calm

1 răspuns:
| 0Alexander0 a răspuns:

Daca te referi atunci cand iti apare "telefonul tau e infectat cu n virusi, click aici", e doar o reclama.