| xAbb a întrebat:

De ce nu merge sa-mi formatez cardul de memorie (SD Card)? sad Cand apas pe start spune "Windows was unable to complete the format"? sad

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......reau-sa-l/

Bună!
Citeşte răspunsul lui darrenhaayes, o să te ajute foarte mult!

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca programul asta gratis si incearca sa formatezi cu el. E special pentru carduri:
https://www.sdcard.org/downloads/formatter_4/eula_windows/
(te duci pe"I ACCEPT")

| Rain_Octavian_1956_kBBf a răspuns (pentru horia2012):

Nu merge, l-am instalat

| horia2012 a răspuns (pentru Rain_Octavian_1956_kBBf):

Tu raspunzi dupa 8 luni. Oricum vad ca ai rezolvat problema.

| Bibanu_Sorin_1971 a răspuns:

Nu am C D.de instalare si nu imi pot formata SD Cardul.( dar pina acuma a mers.)