| DaniRap a întrebat:

am un card microSD, si de curand l-am bagat intr-un mp3, iar dupa aceea nu mai puteam baga nimic pe el, am incercat sa il formatez in telefon, dar degeaba, si in pc, si imi zicea windows was unable the format, ce pot face?

1 răspuns:
| KingSouth a răspuns:

Salut. ce ai zis tu cu "was unable the format" Asta ar insemna formatul nu a putut fi gasit. cred ca ti s-a stricat cardul mi s-a intamplat si mie. dar eu il bagam in pc si in tel iar telefonul si pcul nu mi-l citea. sau am avut o problema cu un stick ce la fel. a fost reformatat si degeaba. el apare in pc si alte din astea dar numai merge nimic bagat pe el este. Dus. daca nu mai merge nimic bagat in el. Funda?big grin