| SKILLEX a întrebat:

Ajutor! Am un aparat Nikon CoolPix s220. Azi am facut poze si vroiam sa scap de blitz. Am schimbat modul de fotografiere si cand am facut poza sa innegrit ecranul. Aparatul este inca pornit. Am incercat sa il inchid dar nu merge, am incercat sa il conectez la PC prin suportul USB dar nimic.

1 răspuns:
| Badumba_Rum_1982 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu cred ca vei gasi raspuns aici. Pentru a-ti da seama de o problema, trebuie s-o vezi. Iti recomand sa te duci cu el la reparat. Sau daca banii nu sunt o problema, ia-ti altul nou. Reparatul e posibil sa te coste jumatate din cat te-ar costa sa iti cumperi alt aparat.