| KateNoH8 a întrebat:

Ajutor TPU! Am un aparat foto digital Nikon Coolpix L20 si mi s-a blocat pur si simplu, am facut o poza, mi-a aratat-o si apoi sa intunecat ecranul si el a ramas asa. Am incercat sa ii scot bateriile, sa il conectez cu calculatorul { cu cablul de date}, dar nimic. Daca stiti ce pot face va rog spuneti-mi, raman datoare, dar nu imi spuneti sa merg la reparat sau ceva de genul asta ce stiu si eu, daca este ceva ce pot face singura ca sa il repar. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 1spion a răspuns:

Am si eu L20. Obiectivul a ramas iesit? La mine am scos bateriile, le-am pus la loc si l-am repornit. A mers. Fa si tu asa. Daca nu vrea, apasa incet pe obiectiv, poate se retrage.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit asta, dar daca nu ti se scoate bateria scoatei cardul de memorie