| Lorenutza_Lori_1998 a întrebat:

Ajutor! Am un huawey ascend p6 si nu mi-a facut vreo problema, pana acum. Eu imi faceam o poza ( pe retrica) si in timp ce se salva eu am dat pe sageata back pentru a iesi din aplicatie(am mai facut asta) si s-a blocat. E asa de vreo 30 de minute si nu reactioneaza la nimc, ba chiar m-am sunat si suna, suna si iar suna dar pe ecran nu apare nimic. A ramas blocat pe poza mea

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Incearca sa tii apsat pe volum jos+power pana se restarteaza.