| Mary_Antonia_2000 a întrebat:

Ajutor!
Cineva mi-a aflat parola si mi-a schimbat-o. Cum pot sa i aflu? Va rog.

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Pai... depinde parola de ce anume cont... Poti proceda in felul urmator: la datele de logare dai ca ai uitat parola, forgot the paswword; apoi dai sa iti trimita pe mail o resetare a parolei. Vei accesa linkul acela si schimbi parola. Iti sugerez sa schimbi si adresa de mail asociata contului pentru ca din nou ti-o va schimba. Sper sa te ajute.