| 3243F6 a întrebat:

AJUTOR,
Cum pot vedea ce am printat dacă am pierdut word-ul și foile printate? crying
Este posibil să se fi salvat undeva datele trimise imprimantei pentru printare?

Răspuns Câştigător
| NisipLaMare a răspuns:

Mai ai sansa sa ramana in temporary file.Verifica daca in meniuri exista documentul acela.

AppData>Roaming>Microsoft>Word' sau 'UnsavedFiles' sub Office folder.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eventual dacă imprimanta are astfel de capabilități, cauți in memoria ei (un fel de cache) sau

https://answers.microsoft.com/......aa752526d8

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă ai o imprimantă de rețea foarte performantă care memorează joburile primite.

| Catrice a răspuns:

Dacă ai printat tu, găsești în pc o copie.

| LPCTSTR a răspuns:

Pai in Recicle Bin nu-i?