| anonim_4396 a întrebat:

AJutor! DAu funda! Sunetul de la pc se aude infundat, ca din butoi nu stiu de ce.AScult in casti si indiferent ca e pe calculator ca e pe net se aude infundat.Castile nu au problema ca le-am pus la telefon si se aude perfect.

P.s: Am win 7 32 bit si utilizam media player, azi verisorul meu mi-a instalat un player aimp3, a dat clic pe ceva cu egalizator sa verifice sunetele si s-a auzit prost, am dezinstalat programul dar tot prost se aude. Ce sa fac va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Cea mai simpla solutie: cand introduci castile in laptop/calculator iti apare egalizatorul de sunete. acolo dai totul la maxim. sau click dreapta pe icoana de sunet, alege prima optiune de sus si dai totul la maxim. daca nimic nu merge, dai in bara de start restore system si resetezi setarile calculatorului la pozitia la care se aflau acum cateva zile. daca nu te descurci dark_magycyan@yahoo.com sau 0724190031

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Reinstaleaza driverul de sunet sau vezi ca placa de sunet are un programel, posibil s-a jucat la efecte. Programul se cheama Sound Manager si il gasesti in dreapta jos langa ceas si vezi la sound efects sa fie none. posibil acolo a umblat. incearca asta intai apoi reinstaleaza driverul daca nu rezolvi asa sau cum a zis si copchilul, id de teamviewer si rezolv eu

Răspuns utilizator avertizat