| IHEMM a întrebat:

Ajutor! Eram pe facebook (mobil, nu web) si cand am dat sa citesc notificarile generale, mi-a aparut mesajul cum ca nu mai sunt membru intr-un grup din care faceam parte. Inca pot citi mesajele de pe grup si inca apar la seen la cele mai recente postari. asta inseamna ca am fost sau nu stearsa din grup?

2 răspunsuri:
| Aretha a răspuns:

Asta inseamna ca grupul este public si oricine poate vedea postarile din grup, d-aia iti arata "seen".
Dar da, nu cred ca mai esti in grup.
Funda?

| AlcatrazOne a răspuns:

Ai fost sters din grup, poate ai facut ceva ce nu le-a convenit administratorilor din grup.