| Conanry99 a întrebat:

Ajutor! Eu mi-am pus iOS 7 beta pe Ipod 5 si din niste cauze, i-am dat in settings pe erase Ipod.Acuma el este gol si trebuie sa-l configurez.cand il aprind imi apare set language,network,country etc. dar la un moment dat zice ca "This device is not registered as a part of the Iphone Developer Program.If you are a member of the program,please register your device in the @@url@@".
Cum eu nu sunt un "developer", m-am gandit sa conectez ipodul in itunes si sa-i dau restore dar dupa ce mi-l citeste, itunes-ul imi zice acelasi lucru si ma obliga sa inregistrez ipodu ca "part of the developer program(normal ca costa si nici nu am nevoie din moment ce nu stiu nimica despre programari). ce pot sa fac sa-mi aduc ipodul la starea initiala?

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Te-a cam mancat undeva. daca nu stiai despre ce e vorba mai ziceam dar zicea clar BETA. asta inseamna ca este inca in stadiul in care o gramada de bug-uri

uite aici cum sa faci downgrade la ios6
http://www.gottabemobile.com/2013/06/11/ios-7-beta-downgrade-to-ios-6/