| PutMe a întrebat:

De curand am cumparat un ipod 2g la mana a 2..ieri a mers perfect si de dim mi-a aparut un usb cu o sageata spre itunes..ma rog am dat un restore si dupa nu mai mergea touchu ..merge volumu cesu tot dar nu merge touchu ce sa ii fac..raspundeti urgent(Scuze de categorie dar e foarte vizitata)(ipodu e decodat 4. 2. 1.)

1 răspuns:
| elenalovedogs a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Si mie mi s-a intamplat la fel doar ca la tableta si trebuie sa il inlocuiesti! Imi pare rau!