| Andrei5000 a întrebat:

Ajutor mie nu-mi merge google chrom ci imi apare ca si cum na-s avea semnal dar eu am semnal de net ajutoooooor CUM SE REZOLVA PROBLEMA, dati-mi solutii! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Salut.Eu m-am convins ce poate Chrome si m-a dezamagit total iti spun sincer! Te sfatuiesc sa-ti descarci Mozzila Firefox...eu il folosesc de mult timp si merge perfect, e foarte bun.Bafta!
P.S Cu CHROME am avut foarte multe probleme care mai care banale.