| paranteză a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.emag.ro/......E3PTTBBBM/ Este bun de ceva? Cam cat ar costa acumulatorii? Dar cablul de date? Multumesc!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cablu de date este inclus in acel pret.
Doi acumulatori + incarcator te costa cca 40-50 lei.
Bafta!

| paranteză explică (pentru neluL):

Aha, dar aparatul este bun?

| neluL a răspuns (pentru paranteză):

Este un aparat din clasa Compact si raportul calitate/pret este bun pentru clasa lui.

| paranteză explică (pentru neluL):

Merci fain nelu! Întodeauna dai răspunsuri bune!

| neluL a răspuns (pentru paranteză):

Cu placere! bye, bye wave

| adelutzaeu a răspuns (pentru paranteză):

Da

| Broadband a răspuns:

Am eu un l25 fratele lui mai mic diferenta intre cele doua nu e foarte mare l26 are 16 mpx si l25 10mpx si cateva "pluginuri" ca sa zic asa in plus happy aparatul face pozele super daca stii sa-l reglezi, filmeaza hd ce imi place cel mai mult, are 2 baterii r6, eu mi-am luat reincarcabile energizer cele mai bune. si chestia cu bateriile r6 e daca esti intr-un eveniment, la o nunta si ti se termina bateriile pac la primul magazin si ti-ai luat altele de rezerva..pe cand acumulatorul propriu e cam greu. nu stiu sincer cat ar costa incarcatorul cu baterii mai mult de 45 lei nu cred ca e. eu am luat pachet promotional card+husa+incarcator cu baterii big grin deci e bun aparatul pentru categoria lui de pret.