| loveyou99 a întrebat:

Ajutor TPU!

am un laptop (windows 7) si folosesc ewa (sunt in suedia). dar internetul merge foarte greu desi scrie ca are 45-50 mb/s
ce sa fac sa mearga mai repede si sa fie gratis? am cautat pe google dar nu vorbesc limba it-uluiwinking... puteti sa ma ajutati?

dau funda love struck

3 răspunsuri:
| tzanu a răspuns:

Daca ai facut un test de download pe net si-ti spune 40 mb/s inseamna ca problema vine din laptop, vreun virus, actualizari de driver, de windos, o rulare de ccleaner

| loveyou99 explică (pentru tzanu):

Nu am facut un test, asa scrie la mine in calculator... dar as vrea sa mearge mai repede, sti ce as putea face? laptopul este nou, nici o luna nu are...

| tzanu a răspuns (pentru loveyou99):

Vezi aici ce viteza ai http://www.testmyspeed.com/