| X3YONUT3X a întrebat:

Ajutor TPU am windows vista si inste prieteni mi-au spus ca trebuie actuamizat eu cear nu stiu dc dar mie imi merge greu nu la fel de repede ca in primul an deci ced ca din asta trebui actualizat sa mearga mai repede nustu fundabig grin

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Tu sigur ai dat bacul anul asta si ai picat la romana laughing

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Daca ai licență, poți sa-l actualizezi, dar nu va schimba cine știe ce.
Cel mai bine e sa reinstalezi Windows-ul, fiindcă are și el nevoie de o curățire.
Noroc și o zi buna!