| ffffaraetsadt a întrebat:

Ajutor...trebuie neaparat sa-mi iau un nou monitor si am ales Benq v2320h dar am 2 nelamuriri si va rog mult sa ma ajutati :1.cate imagini pe secunda are (nu sunt sigur dar cred ca prescurtarea la imagini pe sec. e mhz)
2. e bun pentru gaming ca eu numa asta fac de exemplu acum joc Just Cause 2.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Tu trebuie sa cauti la fiecare LCD ''timp de raspuns'' si timpul trebuie sa fie cat mai mic! Al tau are 0, 5 mersi (milisecunde)
uite unul mai performant ca al tau si este la jumatate de pret aici http://www.superocazii.ro/produse_detalii.php?tip=monitoare&id=298. Este bun pentru gaming!