| MihaiBossu10 a întrebat:

Alut TPU.Am avut foarte multi virusi in calculator, i-am sters cu Avira, i-am dat restart.Si dupa nu-mi mai dadea eroriile care-mi dadeau inainte.Dar acum cand vreau sa intru in ceva trebuie sa dau Run As Administor, ca daca nu imi apare asa:

http://imageshack.us/photo/my-images/585/6wjy.png

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cand pc-ul se viruseaza cel mai indicat e sa reinstalezi windows!
Antivirusul te protejeaza numai de virusi intr-un fel dar de curatat... nu vei scapa de toate erorile, de asta e indicat reinstalarea! Bafta!

| MihaiBossu10 explică (pentru lpavel):

Nu prea vreau sa-l reinstalez curand.

| MihaiBossu10 explică (pentru al3xander):

Tot nu merge, acum cum il scot?straight face
Acel FixNCR din registri?straight face

| al3xander a răspuns (pentru MihaiBossu10):

Pai acel fix repara erorile aparute din cauza virusilor, nu trebuie sa-l scoti. nu stiu ce ai mai putea face, imi pare rau.