| ShocK97 a întrebat:

Sall am niste virusi in calculator am scanat cu malware am scos 9 virusi la a 2a scanare nau mai fost virusi cu nod 32 a gasit un virus iar avira 9 si am schimbat antivirusul si la a 2 a scanare cu avira na mai gasit cu super antispyware mia gasit virusi http://imageshack.us/photo/my-images/577/newbitmapimage2 tf.png/ la a 2 scanare 86 iar acum fac a trea scanare spuneti-mi dc nu ia sters din prima scanare spyware?

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-incarcal-run-gata scapi de virusi.