| BlueScreen a întrebat:

Am 1 laptop si 1 calculator. Aveam net doar pe pc asa ca am cumparat un Routher Wireless [TL-WR340G].L`am instalat iar la mine pe pc merge. dar pe laptop nu merge. mi s-a zis ca nu merge wireless-ul la laptop. poate sa ma ajute cineva? :-s

1 răspuns:
| ema1ih a răspuns:

In coltul din dreapta jos ai niste calculatoare si daca dai click dreapta iti apare
Open Network and Sharing Center
apesi acolo si cauti numele routerului tau (sau ce nume ai pus) si ar trebui sa mearga... (si eu am la fel si merge)
ps : cred ca stiai deja ce ti-am spus...