| csn20 a întrebat:

Am 40 MB de trafic pe internet (Cosmote) si nu merge nu se incarca pagina. Ce trebuie sa fac, ca imi arata si acolo numai: Orange Internet, Orange World, Orange Live etc. Dar de Cosmote nu e nici unu.

Răspuns Câştigător
| rollo91 a răspuns:

Alea sunt punctele de acces prin care telefonul tau se conecteaza la internet. Incearca sa le stergi din meniul setari, undeva la connection cred ca le gasesti, si sa ceri la cei de la cosmote mesajele de configurare pentru internet. Suni si vorbesti cu un reprezentant.

1 răspuns:
| krysstal a răspuns:

Suna la serviciu clienti la cosmote si zi-le sa-ti trimita setarile automate pentru modelul tau de telefon