| Zbanghiu a întrebat:

Am 512 giga rami si vreau sa imi pun 2giga rami.cam cat ma costa?

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

512 giga? Poate mega.In fine intra aici http://www.intend.ro/memorii/s/2-gb-ram/ ai mai multe preturi

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Zi-ne daca ai ddr1/2(3 este greu de crezut ca ai). Apoi te putem ajuta

| Bogdanux a răspuns:

Pai specifica si ce fel de RAM ai (DDR, DDR2, DDR3).Preturile cam difera intre ele.

| DeyCj a răspuns:

Păi depinde de tipul de RAM preţurile pleaca de la 40(SDRAM) şi poate ajunge şi la 300 RON dar trebuie să vezi daca placa de bază suportă 2Gb de RAm şî ce tip de ram ai(SDRAM,DDR, DDR1, DDR2, etc).Succese

| sentifo a răspuns:

Vezi in primul rand daca iti suporta placa de baza