| MrEvil89 a întrebat:

Mi.am cumparat de curand un laptop Asus si as vrea sa ii fac un upgrade la placa video si la rami.cam cat ar costa o placa video de 2gb de la nVIDIA si 2-4 gb rami?

Răspuns Câştigător
| Misako a răspuns:

Salut Nicu...intra aici http://www.emag.ro/search/placa%20video si vezi si tu niste preturi la exact ce te intereseaza! Cat despre ram... 2ram e pana intr-un milion. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu ii poti face upgrade la placa video. Pretul ramilor depinde de frecvente, capacitate etc, oricum preturile sunt mici.

| Asuu98 a răspuns:

Depinde de unde o cumpari. eu mi-am luat placa video de la nVidia de 1gb DDR3 cu 135 ron... 1gb ram e cam in jur de 50 ron.