| poilkjmnb a întrebat:

Cam cat costa sa-mi pun mai multi giga rami la pc (de ex vreau sa-mi cumpar 3 giga rami cat costa)? dau funda

Răspuns Câştigător
| Crysty1996 a răspuns:

In primul rand nu stiu cati rami ai tu acum si depinde foarte mult de tipul de DDR pe care il are PC ul tau dar recomandat ar fi 2 placute a cate 2 Gb fiecare la frecventa de 1333mhz cam cu astia tiar mere tot fara probleme asta ii parerea mea si 4 Gb ram DDR3 sunt in jur de 120 lei uite aici si saitu de unde poti comanda :
http://www.emag.ro/......33D3N9K24G
sper ca te-am ajutat FUNDA?