| uply a întrebat:

Am 84 de videoclipuri urcate pe facebook. Unele sunt filmate cu telefonul, iar altele sunt luate de pe pc.De 2 zile nu mai pot sa pun nici un video pe facebook.Daca incerc sa incarc de pe PC mi-l incarca putin,la scurt timp dupa aceea imi apare,,A aparut o problema",iar daca incerc sa-l incarc de pe mobil,imi apare,, Tap to retry". Care sa fie cauza? Ce trebuie sa fac ca sa-mi incarce videouri-le? Multumesc! Promit sa dau funda!

Răspuns Câştigător
| boradan a răspuns:

Interesant ce zici... iti recomand sa intri pe rotita dintata, din partea dr sus si sa ii dai ultima optiune"report a problem" scrii acolo problema si iti raspund ei. Sper ca te-am ajutat, Bafta

1 răspuns:
| boradan a răspuns:

Mersi de fundita