| zlatyZ a întrebat:

as vrea si eu un program de editet video care sa primeasca si videoclipuri filmate cu telefonul mobil (android). Multumesc! Dau funda la raspunsul cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| Francii99 a răspuns:

Eu folosesc Windows live movie maker (http://windows.microsoft.com/en-US/windows-live/movie-maker-get-started) si am HTC wildfire, iar video-urile arata chiar foarte bine si rezolutia este foarte buna :) Succes :-bd

| zlatyZ explică (pentru Francii99):

Am incercat dar nu merge (Am galaxy Ace ) oricum intrebarea am pus-o mai de mult.

| Francii99 a răspuns (pentru zlatyZ):

Ok pai...Altceva nu mai stiu thinking big grin