| Fast92 a întrebat:

Am abonament la cosmote si am 10 mg de date. dar cand intru pe net la telefon imi spune nici o conexiune ...cum pot folosi acesti 10 mg?

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Sal! Simplu!
Citeste cu atentie ce scrie aici si fa si tu acelasi lucru:
In urma activarii serviciului Web'N'Walk, vei primi si un mesaj de confirmare: Un SMS de la numarul scurt 9691 prin care ti se va cere sa raspunzi pentru a solicita setarile de telefon pentru serviciul Web'N'Walk.
Daca ai serviciul deja activ si inca nu ai setat telefonul, trimite un SMS gratuit la 969 cu textul "SETARI".
969 si gata problema totusi nu te astepta la prea mult 10mg sunt foarte putini creca intri de 2 ori si ti se duc laughing
eu am 800mg si mi se consuma imediatlaughing asa ca succes
funda? tyhappy!

1 răspuns:
| Dreezy a răspuns:

Trebuie sa modifici setarile telefonului. succes