| Andrey12 a întrebat:

Am o intrebare: de un an si cateva luni de zile am achizitionat un telefon ZTE grand x IN cu Android si in ultima vreme nu imi merge internetul de la Cosmote. Am activat serviciul web'n'walk cu 50 MB trafic de date. Netul a functionat in 2013 o vara intreaga, iar acum cand incerc sa il activez imi apare ca s-a activat, dar cand incerc sa intru pe orice browser (Chrome, browserul telefonului, Youtube, Facebook s.a.m.d) nu functioneaza si spune LIPSA CONEXIUNE sau ceva de genul. Va rog sa ma ajutati, voi fi plecat saptamana viitoare in alt oras unde nu sunt sigur ca, unde voi locui, exista internet wireless. Dau FUNDA primului raspuns care functioneaza!

3 răspunsuri:
| RebecCa11 a răspuns:

Nu mai este oferta cu 50 de MB. Este cu 3 euro pe luna net nelimitat web'n'walk, asa arata la orice telefon ca s-a activat, dar de fapt prin aia arata compatibilitatea telefonului cu web'n'walk kiss

| Andrey12 explică (pentru RebecCa11):

Ba da, ca azi am reactivat-o! Si unui prieten ii merge si are aceeasi extraoptiune!

| RebecCa11 a răspuns (pentru Andrey12):

Mie niciodata nu mi-a mers extraoptiunea asta, si cand mi-am schimbat telefonul intentionat am intrebat dar mi s-a zis de la un operator cosmote ca nu mai este valabila... straight face