| rian97 a întrebat:

Am achizitionat in vara un Samsung Galaxy S6 (simplu, nu edge, nu are nicio relevanta), iar de cateva zile incoace de fiecare data cand am o notificare (de orice fel, fie ea de la magazin play in care imi spune ca necesita update vreo aplicatie sau de la mesaje, orice!) pe langa vibratia initiala (in cazul mesajelor) sau sunetului cand nu este pe vibratii, telefonul continua sa vibreze la un anumit interval, nedeterminat, aparent, pana scap de notificare. Lucrul cel mai deranjant e ca face asta si cand e pe silentios, ca sa nu mai zic de cand nu e nici pe vibratii caci pare ca primesc mesaj din 2 in 2 min si de fapt e doar un amarat de mesaj. Daca a mai intampinat cineva problema asta, as aprecia daca as primi un raspuns.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Eu zic sa ii dai o resetare la setarile din fabrica. Asa scapi de virusi si bug-uri. Ar trebui sa nu mai apara prostia aia.