| EvangelineLovin a întrebat:

Am luat un telefon Allview viper1 i si nu gasesc cum pot sa pun poza la un contact. Si cand il schimb pe profil silentios nu vibreaza, are vibratii doar la profil general, cum il setez sa vibreze?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mai multe moduri...mod avion, mod etc etc..Alegi una din alea.

| EvangelineLovin explică (pentru anonim_4396):

Despre alea vorbeam si eu, are mod/profil silentios dar nu vibreaza, doar opreste toate tonurile. si nu stiu cum sa-l setez sa vibreze la profil selentios?

| anonim_4396 a răspuns (pentru EvangelineLovin):

Asa ar trebui sa mearga. Daca ii dai optiunea care trebuie.Ar trebui...Acum nu stiu.