| emily76emily a întrebat:

Am achizitionat o tableta Allview Alldro 3 Speed Quad cand am conectato la router (TP-Link) sta conectata 5-10 minute dupa care se deconecteaza. Mai am un telefon si un laptop care merg fara probleme conectate la acelasi router. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Ai un fir interior dezlipit exact cum a avut si tableta lu sora mea!
Si pentru Dumnezeu..Allview sunt Romanesti si de cacao! Altceva chiar nu gaseai?
Nu sta du-te cu ea la magazin si dao inapoi sa iti dea alta!
Funda?