| cristina409 a întrebat:

Cum pot face print screen la tableta? ( Allview alldro speed quad)

8 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Alldro 3?

| cristina409 explică (pentru pbsolver):

| pbsolver a răspuns (pentru cristina409):

Intra pe AplyStore si descarca Screenshot It. Am citit manualul lor si nu scriu despre screenshot in el.

| ClimateZone a răspuns (pentru cristina409):

Buton de camera si volum, sau buton menu si inchidere.

| ItIsAlright a răspuns:

Asta ma tot intreb si eu.

| XxXExpert a răspuns:

Tine apasat butonul de blocat si cel de dat mai incet in acelasi timp:* Eu am telefon Allview si merge.

| cristina409 explică (pentru XxXExpert):

Pai nu am buton de volum

| Vlad_Chifor_2000 a răspuns:

Tine apasat butonul de power si cel de volum mai mic deodata cel putin2 sec si apoi imaginea ti se va salva in pictures-screenshoot