| PlayTheGame a întrebat:

Am achizitionat un Iphone 5S nou, toate bune si frumoase. Nu am mai avut produse Apple pana acum, si ca sa vezi vrei muzica chinuiete cu itunes. Imi pun eu muzica vreo 500 de melodii si se buleste PC-u reinstalez windows-ul si acu vreau sa mai pun inca 3 melodii si ca sa fac asta imi zice sa sterg toate melodiile vechi ca sa pot pune astea 3. Cum fac fratilor sa scap de asta?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Esti chinuit rau de tehnologie. Ce pc ai, daca ai un pc cu 1gb ram si un amarat de procesor, si tu dai banii pe 5s, nu pot decat sa te felicit. https://www.youtube.com/watch?v=ZNL4ICK_Gk8

| Martina5 a răspuns:

Nu stiu da eu ti-as recomanda sa faci asta pe laptop Apple ca si mine ca pana acum nu mi so intamplat nimic

| vinhotse a răspuns:

Dacă fișierul dvs. muzical este de M4P, ceea ce înseamnă că este protejat de DRM. Dacă doriți să copiați un film pe iPhone, ar trebui să verificați mai întâi dacă există protecție DRM în filmele dvs., deoarece filmele de pe iTunes au protecție DRM, ceea ce vă va împiedica să le redați pe alte dispozitive. Mai întâi ar trebui să eliminați DRM cu instrumentele de eliminare m4v DRM și apoi să îl copiați pe alte dispozitive.
https://www.leawo.org/......-1372.html

| QueenBtheVampire a răspuns:

Si eu sunt utilizator de IPhone, iar muzica poti sa downloadezi numai cu bani. Eu iti recomand ITube, este o aplicatie unde poti asculta muzica si viziona clipuri oricand. Funda?hee hee