| Foarfeca a întrebat:

Am android 2.2.1 . Se poate upgrada direct la 2.3 ?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, doar atunci cand va fi disponibila noua versiune de actualizare.

| Foarfeca explică (pentru mgtow):

Adica? 2.3 este disponibila dar nu prin kies.; d cel putin nu la telefonul meu

| mgtow a răspuns (pentru Foarfeca):

Eu am cautat actualizare prin mobil apoi am trimis mesaj la cei cu actualizarile si au zis ca nu e disponibila alta in afara de 2.1

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ce telefon ai? Sau tableta.

| Foarfeca explică (pentru S3c0ndSh0t):

Samsung galaxy gio. Preinstalat era 2.2 dar am incercat sa fac update-ul si a fost o pana de curent si a acceptat telefonul la "reanimare"numai 2.1 big grin
Sau stii cumva cat ar costa la service big grin

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Foarfeca):

Poti sa pui telefonul in Recovery Mode si sa ii faci update direct la android 2.3.7

| Foarfeca explică (pentru S3c0ndSh0t):

Adica? Cum laughing? Eu am windows 7x64 biti si nu il accepta. I don't want to see

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Foarfeca):

Lasa id-ul tau sa iti explic de ce ai nevoie pentru Recovery Mode