| marett16 a întrebat:

Am apasat din greseala pe ceva(nu stiu pe ce) si mi s-a blocat touchpadul ( mi s-a aprins un beculet in stanga sus pe touchpad) ce pot sa fac sa il deblochez? Cand deschid laptopul ii arata pe ecran o imagine cu touchpadul si spune ca e blocat. Am SO windows 7.

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Ar fi fost util sa scrii modelul de laptop... Incearca Fn+F7, merge la mai multe modele, sau Fn si una din tastele functionale, poti sa le iei la rand. Daca nu reusesti revino cu detalii. Succes!

Răspuns utilizator avertizat