| mariussf18 a întrebat:

Am ars placa electronica a Hardului (WD800) pot recupera date de pe acel hard fara alta placa electronica si fara sa merg la serivces?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hatze a răspuns:

Daca disckul e în regula poți recupera datele de pe el, o să te coste ceva bani. bafta!

| doctorandus a răspuns:

WD800 e de pe vremea lu' tata mare. Daca nu ai documente in valoare de cel putin 100 euro pe el, nu merita banii pentru recuperarea datelor.

| electrovlad a răspuns:

Poti recupera datele! placa electronica permite iesirea/intrarea/si alte functii pe care le poti face! datele se stocheaza pe placile metalice! depinde PRETUL ESTE INTRE 90 Ron si 250 Ron depinde de marimea hard disk-ului si cat de stricat este