| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum as putea recupera date de pe un hard scapat?

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ți-am mai răspuns o dată la întrebarea asta. Nu există nici o metodă mai ușoară și mai ieftină.

| DenisIonut01 a răspuns:

Service. poti incerca si acasa dar nu stiu daca ti-l mai recunoaste pc-ul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,deci l-am avut in geanta (rucsac), pe un raft la aproximativ 1 metru sau mai putin de sol si pur si simplu a cazut geanta cu totul....nu mi-a cazut din mana.....si merge, intra curent in el....ma gandesc ca s-o fi scuturat vreo rezistenta vreun condensator ceva fara de care nu proceseaza mai departe....chiar nu stiu...este foarte important pentru mine sa recuperez ce aveam pe el...

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Cum adică scăpat?

| BoYkAn a răspuns:

Orlando,omule tu imi spulberi orice speranta....nu are cum sa nu se mai gaseasca solutie, exista dar nu stim noi...