| Luizza1995 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am cumparat de curand Samsung S3 mini, si as vrea sa activez internet-ul, precizez ca am cartela frog ..eu deja am incercat sa fac asta, am trimis mesajele necesare pentru configurare si instalare, dar e inutil. Poate sa imi spuna si mie cineva ce as putea face in cazul acesta? Dau funda :*

2 răspunsuri:
| StefanL a răspuns:

Intra la setari, wireless si retea, retele mobile si bifeaza utilizare pachete de data.Bafta

| Luizza1995 explică (pentru StefanL):

Nu scrie nicaieri ''pachete de date''