| Myr3ll1994 a întrebat:

Am auzit ca se poate sa ai internet gratis pe telefon folosind un program ccproxy se numeste programul eu am incercat dar nu stiu cum se foloseste am gasit pe net ce trebuie sa fac dar tot nu stiu unde sa intru ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a mers! faci tot ce scrie acolo dar inversezi.si intrii in internet(pe telefon)faci acolo set up the mobile interneth, dai click si iti cere acolo iso huntu, ai inteles? si atata totbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati`ma si p mine va rog care stie bine. id dolcee_gaby