| Alecz a întrebat:

Cum fac sa am net pe telefon moca!?
Prin CCProxy am auzit o idee dar nu reusesc sa-l fac!
Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| cby a răspuns:

Acces la internet prin CCProxy? Ala nu este un program de server? Ce sa faci cu ala pe mobil? Daca vrei internet pe mobil si nu vrei sa platesti un plan de date la operator, vezi daca ai posibilitatea de conectare prin wifi si te poti conecta in locurile cu wifi gratuit.

4 răspunsuri:
| Anonimusss a răspuns:

Pai daca esti pe Vodafone poti sa iei netu ala care poti sal trimiti gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge, nu mai sunt demo-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pl m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pe Orange suni la steluta 100 diez >oferte>oferte de date>testeaza gratuit internetul pe mobil timp de 7 zile
si daca esti pe Vodafone trimiti sms la 123 cu textu 2. dar dupe 31 de zile il dezactivezi deoarece il vei plati