| nicu_9815 a întrebat:

folosesc programul ccproxy merge totul bine dar cum ma conectez de pe telefon ce trebuie sa fac casa imi mearga netu pe telefon? gratis?
va rog frumos sa ma ajuti dau fundawinking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gigica_Cristi_1997 a răspuns:

Configurarea telefonului:
Nume Serviciu: Free Wap (nu conteaza denumirea Razz)
Pagina de start: mobile.google.ro (nu conteaza pag de start)
Protocol: HTTP
Conexiunea Pref.: GPRS
Proxy: Folosire: Da
Nume: (nu este necesar in cazul in care folositi Permit All)
Parola: (nu este necesara in cazul in care folositi Permit All)
Adresa Proxy: xxx. xxx. xxx. xxx (aici scrieti ip-ul vostru)
Numar port: (scrieti portul pe care rulati CCProxy..default e 808)
Parametri GSM: x
Parametri GPRS: Nume: (nimic)
Parola: (nimic)
APN: internet
Salvare

sper ca o sa-ti mearga