| yonutz63991 a întrebat:

Am auzit ca sonorul lui Huawei ascend g300 este extrem de mic(chiar daca il dai al maxim-la toate aplicatile care necesita sonor exceptand radio-ul). Posesorii acestui telefon sa imi spuna daca este adevarat!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Rosie_Pata_1984 a răspuns:

A fost o problema cu un numar limitat de telefoane care au fost lansate cu un firmware instabil. Asta s-a rezolvat saptamana asta cu un update de la Huawei. Daca ai ghinionul sa-ti cumperi un telefon cu soft-ul mai vechi iti instalezi update-ul si scapi de problema.

3 răspunsuri:
| PtcNymphee a răspuns:

Nu este adevarat.Il am de o luna si se aude foarte bine si are sonorul tare.happy

| yonutz63991 explică (pentru PtcNymphee):

Chiar? il ai de la Vodafone?

| PtcNymphee a răspuns (pentru yonutz63991):

Dap.happy