| Cristi9025 a întrebat:

Am auzit de la niste persoane ca CM si toate aplicatile lor sunt facatura. E adevarat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ti-a zis asta, te-a mintit cu siguranta...winking

| Anna0111 a răspuns:

Toate programele de acest fel sunt. Nu-ti imbunatatesc cu nimic telefonul decat iti sterge istoricul de la browswer ceea ce poti face si tu. Am facut si un test. Am instalat aplicatia pentru o saptamana sa vad daca se misca mai repede sau imbunatateste cu ceva apoi l-am sters si am stat o saptamana fara aplicatie dar se misca la fel. Doar te fac sa crezi ca sunt bune si pacalesc oamenii... cele mai bune sunt anti-virusurile.

| CosminComan75 a răspuns:

CyanogenMod nu este o facatura. ei produc un custom Rom foarte bun care ofera functii noi fata de firmware-ul stock telefoanelor pe care este instalat. Funda?