| anonim555344 a întrebat:

Am auzit de la un prieten ca dupa ce ti se termina traficul de date de la Vodafone internet poti sa stergi nu stiu ce si sal ai din nou fara sa platesti nimic este adevarat. funda 100%

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred nu este asa simplu.

| Consultanta2012 a răspuns:

Buna ziua,
Oferta Vodafone ofera un numar maxim de MB intr-o extraoptiune de la 15 MB pentru 5 euro pana la maxim 250 MB pentru 9 euro.
Dupa consumarea MB inclusi navigarea pe website-uri NU mai este gratuita, insa poti adauga diferite ajustari care costa intre 2 si 7 euro sau suplimentar optiunea "Internet zilnic" pentru 1euro.
Raspuns final: nu poti dezactiva si reactiva inainte de expirarea perioadei de valabilitate o optiune fara sa platesti.
Sper ca raspunsul ti-a fost de folos!

O ZI BUNA!

| anonim555344 explică (pentru Consultanta2012):

Internet pe calculator nu pe telefon o zi buna

| Consultanta2012 a răspuns (pentru anonim555344):

E acelasi lucru, ai cativa MB inclusi dupa aceea poti sta in continuare insa viteza scade la 128KB

| anonim555344 explică (pentru Consultanta2012):

Da dauo in colo de viteza ca nu Mai am abonamet la Vodafone ca m-am saturat de reteaua voastra